Юридическая компания | Адвокат | Юрист | Нотариус | Харьков | Киев

38097 44444 55

1@lawyersua.com

БЦ “Parallel 50”

Харьков, 61002

Яка відповідальності суб’єктів незалежної професійної діяльності за неведення (неналежне ведення) книги обліку доходів та витрат?

Фізособи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані вести облік доходів і витрат від такої діяльності (п. 178.6 ПКУ). Форма Книги, яку ведуть фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядок її ведення затверджені наказом Міндоходів від 16.09.2013 № 481.

На офіційному сайті ТО ДФС у Полтавській області податківці натякнули, що за неведення Книги особі загрожує:

• Штраф 510 грн (1020 грн у разі повторного порушення) за ненадання платником податків контролюючим органам оригіналів документів чи їх копій при здійсненні податкового контролю (ст. 121 ПКУ);

• Попередження або накладення штрафу у розмірі від 3 до 8 НМДГ (від 51 до 136 грн) за неведення/неналежне ведення обліку доходів і витрат громадянами, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку.

Джерело: https://ligazakon.net

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!