Юридическая компания | Адвокат | Юрист | Нотариус | Харьков | Киев

38097 44444 55

1@lawyersua.com

БЦ “Parallel 50”

Харьков, 61002

Кабінет Міністрів України відкрив доступ до реєстру обтяжень рухомого майна

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо запровадження електронного сервісу, який надає можливість для фізичних та юридичних осіб вільного доступу через мережу Інтернет до Державного реєстру обтяжень рухомого майна з метою отримання відомостей про державну реєстрацію виникнення, зміну або припинення обтяжень рухомого майна.
Про це повідомляє “Укрінформ”, посилаючись на Постанову Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 р No 386 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань надання інформації з Державного реєстру обтяжень рухомого майна”
Зокрема, вищенаведеною постановою схвалено порядок забезпечення вільного доступу до зазначеного реєстру. Окрім цього, визначено коло суб’єктів, уповноважених на проведення відповідних реєстраційних дій. Ними стануть посадові особи у зв’язку із виконанням покладених на них повноважень.
“Таким чином, урядом зроблено ще один крок у напрямку запровадження європейських стандартів надання адміністративних послуг у сфері реєстрації”, – зазначили в Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!